Badania okresowe

Wirtualny spacer po naszym gabinecie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszą przychodnią medycyny pracy. Wykonujemy testy psychotechniczne dla:

Przychodnia medycyny pracy NZOZ All-Medicus
Kliknij na zdjęcie aby przenieść się na stronę Google z wirtualnym spacerem. 

Badania psychotechniczne

Zapraszamy do zapoznania się z panoramicznym ujęciem naszej przychodni badań psychotechnicznych i medycyny pracy. Gabinety znajdują się w budynku Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach przy ulicy Harcerzy Września 1939 roku nr 5.

W naszym gabinecie znajduje się:

  • Ciemnia kabinowa, w której wykonywane są badania widzenia zmierzchowego i wrażliwości na olśnienie. Nasza ciemnia wyposażona jest w noktometr, aparat widzenia kontrastu i pierścień Landorta.
  • Stanowisko do wypełnienia Test2Drive czyli innowacyjnego systemu testów komputerowych efektywnie wspomagających pracę psychologa. Dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii badany dokonuje wyboru poprzez ekran dotykowy. Narzędzie to zastępuje rozbudowaną tradycyjną aparaturę oraz testy wykonywane za pomocą długopisu. Całe badanie wykonuje się na jednym stanowisku! Stosowany przez naszą pracownie TEST2DRIVE spełnia wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 8 lipca 2014 roku w sprawie badań psychologicznych osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, kierowców jak też osób wykonujących pracę na stanowisku kierowcy. Przeczytaj o różnicach pomiędzy tradycyjnymi a komputerowymi testami psychotechnicznymi: https://psychotechnicznebadania.pl/badania-psychotechniczne-katowice/
  • Równoważnia z wirującą tarczą służy do diagnostyki zaburzeń równowagi. Wykorzystywana jest przy wykonywaniu badań dla osób chcących lub pracujących na wysokości.i