Test2drivetest_to_2_drive.jpg

Miło nam poinformować, iż Test2Drive, który wykorzystujemy podczas wykonywania testów psychotechnicznych w naszej pracowni , został doceniony na Świecie. Podczas „Międzynarodowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technologii BRUSSELS INNOVA 2016” zdobył złoty medal w kategorii „Motoryzacja i bezpieczeństwo ruchu drogowego”. Innowacyjność projektu została doceniona przyznaniem nagrody specjalnej dla najlepszego wynalazku przez Rumuńskie Stowarzyszenie Niekonwencjonalnych Technologii. Targi odbyły się 17-19 listopada w Brukseli.

Firma Alta będąca autorem tego oprogramowania otrzymała również Laur Innowacyjności w czasie gali „Złoty Laur Innowacyjności 2016”.

ddfc146cdc94458986b88da9fab412dc.jpg

Cieszy nas, że korzystamy w naszej PRACOWNI PSYCHOTECHNICZNEJ z najnowszych, innowacyjnych rozwiązań. Nagrody potwierdzają opinie naszych specjalistów i Klientów. Cieszymy się również, że produkt jest ciągle udoskonalany, i już w przyszłym roku pojawi się w nim sporo nowości zarówno w SFERZE technologicznej jak i warstwie diagnostycznej.
Rejestracja do naszej pracowni badań psychotechnicznych i przychodni medycyny pracy jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 17.

Zapraszamy do KONTAKTU

Podziel się na: