Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ALL-MEDICUSNiepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ALL-MEDICUS w Katowicach – Piotrowicach jest podmiotem leczniczym przedsiębiorstwa Economicus Sp. z o.o. NZOZ All-Medicus swoją działalność rozpoczął w 2010 r. i od początku swojego istnienia stale rozwija wachlarz świadczonych usług oraz poszerza grono zadowolonych pacjentów. Zatrudniamy specjalistów i dysponujemy odpowiednim sprzętem diagnostycznym oraz dbamy o najwyższą jakość świadczeń, czego dowodem jest m.in. uzyskany przez nas Certyfikat Systemu Zarządzania ISO 9001:2008 oraz pozytywne opinie naszych klientów. Dbając o rozwój naszej placówki i kompleksową ofertę uruchomiliśmy w 2016 r. pracownię psychologiczną, która dysponuje innowacyjnym systemem komputerowych testów psychologicznych i psychotechnicznych, które nie tylko zastępują tradycyjną aparaturę pomiarową i testy papierowe, ale co najważniejsze – skracają czas niezbędny na przeprowadzenie badań. Nowo otwarta pracownia badań psychologicznych i psychotechnicznych jest kompatybilnym uzupełnieniem funkcjonującej u nas od wielu lat poradni medycyny pracy. Obecnie nasi klienci uzyskują w jednym miejscu i czasie możliwość wykonania wszystkich niezbędnych badań i testów wymaganych przepisami prawa. Współpracujemy stale ze znajdującymi się w naszym budynku instytucjami między innymi Uczelnią, Szkołą i Przedszkolem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

w Katowicach – Piotrowicach jest podmiotem leczniczym przedsiębiorstwa Economicus Sp. z o.o.

NZOZ All-Medicus swoją działalność rozpoczął w 2010 r. i od początku swojego istnienia stale rozwija wachlarz świadczonych usług oraz poszerza grono zadowolonych pacjentów.

Zatrudniamy specjalistów i dysponujemy odpowiednim sprzętem diagnostycznym oraz dbamy o najwyższą jakość świadczeń, czego dowodem jest m.in. uzyskany przez nas Certyfikat Systemu Zarządzania ISO 9001:2008 oraz pozytywne opinie naszych klientów.


badania-kierowcw-katowice-medycyna-pracyDbając o rozwój naszej placówki i kompleksową ofertę uruchomiliśmy w 2016 r. pracownię psychologiczną, która dysponuje systemem komputerowych testów psychologicznych i psychotechnicznych, które nie tylko zastępują tradycyjną aparaturę pomiarową i testy papierowe, ale co najważniejsze – skracają czas niezbędny na przeprowadzenie badań. Odpowiedź na pytanie czy łatwo je przejść znajduje się na naszym blogu w artykule „Badania psychotechniczne komputerowo czy tradycyjnie”

Nowo otwarta pracownia badań psychologicznych i psychotechnicznych jest kompatybilnym uzupełnieniem funkcjonującej u nas od wielu lat poradni medycyny pracy. Obecnie nasi klienci uzyskują w jednym miejscu i czasie możliwość wykonania wszystkich niezbędnych badań i testów wymaganych przepisami prawa.


Współpracujemy stale ze znajdującymi się w naszym budynku instytucjami między innymi Górnośląską Wyższą Szkoła Handlową, Niepubliczną Szkołą Podstawową i Przedszkolem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.