Medycyna Pracy Katowice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej All-Medicus

w Katowicach – Piotrowicach jest podmiotem leczniczym przedsiębiorstwa Economicus Sp. z o.o.

NZOZ All-Medicus swoją działalność rozpoczął w 2010 r. i od początku swojego istnienia stale rozwija wachlarz świadczonych usług oraz poszerza grono zadowolonych pacjentów. Zatrudniamy specjalistów i dysponujemy odpowiednim sprzętem diagnostycznym oraz dbamy o najwyższą jakość świadczeń, czego dowodem jest m.in. uzyskany przez nas Certyfikat Systemu Zarządzania ISO 9001:2008 oraz pozytywne opinie naszych klientów.

NZOZ All-Medicus

Dbając o rozwój naszej placówki i kompleksową ofertę uruchomiliśmy w 2016 r. pracownię psychologiczną, która dysponuje systemem komputerowych testów psychologicznych i psychotechnicznych, które nie tylko zastępują tradycyjną aparaturę pomiarową i testy papierowe, ale co najważniejsze – skracają czas niezbędny na przeprowadzenie badań.

Odpowiedź na pytanie czy łatwo je przejść znajduje się na naszym blogu w artykule: „Badania psychotechniczne komputerowo
czy tradycyjnie”.

Nowo otwarta pracownia badań psychologicznych i psychotechnicznych jest kompatybilnym uzupełnieniem funkcjonującej u nas od wielu lat poradni medycyny pracy. Obecnie nasi klienci uzyskują w jednym miejscu i czasie możliwość wykonania wszystkich niezbędnych badań i testów wymaganych przepisami prawa.

Współpracujemy stale ze znajdującymi się w naszym budynku instytucjami między innymi Górnośląską Wyższą Szkoła Handlową, Niepubliczną Szkołą Podstawową „Nasza Szkoła”

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.