Pracownia psychologiczna i medycyny pracy NZOZ All-Medicus

Witamy serdecznie naszych pacjentów i sympatyków w Nowym 2017 Roku. W nadchodzącym roku życzymy wszystkim naszym pacjentom i ich rodzinom przede wszystkim dużo zdrowia, siły i wytrwałości w dążeniu do celu i aby ten Nowy 2017 Rok był dla Państwa najlepszym pod każdym względem.

Przełom roku to czas podsumowań. Dla nas upłynął już szósty rok pracy naszej przychodni medycyny pracy i pierwszy otwartej na początku 2016 roku pracowni psychologicznej. W ciągu tego okresu zaufało nam bardzo dużo osób zarówno prywatnych jak i przedsiębiorców, którzy podpisali z nami umowy z zakresu kompleksowej obsługi swoich pracowników przez naszą jednostkę medycyny pracy. My  nie chcąc stracić Państwa zaufania zmieniamy się i rozwijamy dla Was. Otwarliśmy nowy w pełni wyposażony gabinet okulistyczny. Wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie w zakresie testów psychotechnicznych Test2Drive, usprawniliśmy obsługę na recepcji.

W chwili obecnej w naszej przychodni porad udziela 5 lekarzy medycyny pracy, 3 laryngologów i neurologów, lekarz okulista i dwóch psychologów wykonujących badania psychotechniczne.

W chwili obecnej zajmujemy aż 6 pomieszczeń odpowiednio wyposażonych zapewniających kameralność i spokój, usytuowanych w naszym budynku przy ul. Harcerzy Września 1939r 5 w Katowicach. Nasza przychodnia jest otwarta przez 5 dni w tygodniu. W soboty, niedziele i święta  istnieje możliwość umówienia się na wizytę za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej. Czas oczekiwania na wizytę i wykonanie kompletu badań zajmuje zazwyczaj do 1 dnia roboczego. Często godziny przyjęć lekarzy specjalistów, mając na uwadze potrzeby naszych Pacjentów/Klientów dostosowujemy pod nich.

Uruchomiliśmy także platformę elektroniczną na portalu „Znany Lekarz”, również z myślą o Państwa wygodzie i szerszej dostępności.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług:

  • Wszystkie gabinety w jednym miejscu
  • Duży dostępny i bezpłatny parking
  • Dobry dojazd z centrum Katowic jak i miast ościennych (również komunikacją miejską i pociągiem)
  • System komputerowych testów psychotechnicznych Test2Drive (nagrodzony w 2016 roku na targach wynalazczości w Brukseli)
  • Miła, kompetentna i rzetelna obsługa przez wszystkie współpracujące z nami osoby.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania.

Kontakt i rejestracja

Podziel się na: